Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.
Vuosikokouksessa 2018 päätettiin.

Vuosikokouksessa 2018 päätettiin.

Lisätty 18.07.2018

Yhdistyksen sääntömääräinen vuosikokous pidettiin lauantaina 17.3.2018 klo 10.30 Haminassa Huovilan kahvilassa, osoitteessa Fredrikinkatu1. Kokouksessa käsiteltiin sääntöjen määräämät asiat.

Vuosijäsenen jäsenmaksun suuruudeksi päätettiin edelleen 15 euroa. Päätettiin johtokunnan jäsenmääräksi, puheenjohtajan lisäksi, neljä varsinaista jäsentä ja kaksi varajäsentä. Yhdistyksen puheenjohtajaksi valittiin Jaakko Liukkonen. Johtokunnan muista varsinaisista jäsenistä erovuorossa olivat Sirkku Mikkonen ja Raila Vainonen. Erovuoroiset valittiin uudelleen. Johtokunnassa varsinaisena jäseninä jatkavat viime vuonna valitut Tuija Kuokka ja Anna-Liisa Lavila. Johtokunnan varajäseniksi valittiin Erna Pirnes ja Pertti Pennanen. Toiminnantarkastajaksi valittiin Liisa Hanski ja varatoiminnantarkastajaksi Risto Rahkonen.

Evästeet

Tämä sivusto käyttää evästeitä tallentaakseen tietoja koneellesi.

Hyväksytkö evästeiden käytön?