Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.
Johannes Takanen Seura ry:n vuosikokous 18.3.2017.

Johannes Takanen Seura ry:n vuosikokous 18.3.2017.

Lisätty 19.12.2016

Yhdistyksen sääntömääräinen vuosikokous pidetään lauantaina 18.3.2017 klo 11.30 Haminassa Huovilan kahvilassa, osoitteessa Fredrikinkatu 1. Kokouksessa käsitellään sääntöjen määräämät asiat, päätetään mm. jäsenmaksun suuruudesta. Valitaan johtokunnan erovuoroisten jäsenten tilalle uudet jäsenet sekä vuodeksi kerrallaan valittavat varajäsenet ja toiminnantarkastajat.

Johtokunnan jäsenistä erovuorossa ovat Anna-Liisa Lavila ja Tuija Kuokka. Vuonna 2016 valittuina jatkavat puheenjohtajana Jaakko Liukkonen ja johtokunnan jäseninä Sirkku Mikkonen ja Raila Vainonen. Vuonna 2016 valitut varajäsenet ovat Erna Pirnes ja Pertti Pennanen. Toiminnantarkastaja on Liisa Hanski ja varatoiminnantarkastaja Risto Rahkonen.

Mikäli yhdistyksen jäsen haluaa saada jonkin asian yhdistyksen vuosikokouksen käsiteltäväksi, on hänen ilmoitettava siitä kirjallisesti johtokunnalle niin hyvissä ajoin (28.2.2017 mennessä), että asia voidaan sisällyttää kokouskutsuun. Tervetuloa kokoukseen!

Evästeet

Tämä sivusto käyttää evästeitä tallentaakseen tietoja koneellesi.

Hyväksytkö evästeiden käytön?